Planszówki w Spodku 2019 – patronat medialny

Planszówki w Spodku już we wrześniu!

Planszówki w Spodku 2019
Katowicka kawiarnia z grami planszowymi Ludiversum zaprasza na 2. edycję festiwalu gier Planszówki w Spodku.
Zeszłoroczny debiut Planszówek w Spodku zgromadził 13 wystawców oraz 2300 graczy z całego województwa śląskiego. Festiwal spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony uczestników i wiadomo już, że kolejna edycja odbędzie się wraz z nastaniem jesieni, w dniach 14-15 września.
Podobnie jak rok temu antresola Spodka wypełni się dziesiątkami stołów do gry, a na uczestników festiwalu czekać będzie ogromna biblioteka gier wyposażona w ponad 500 tytułów, w tym wiele klasyków, ale też i nowości. Festiwal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie w grach. Przez dwa dni (sobotę i niedzielę) każdy będzie mógł przyjść i grać – zarówno zaawansowani gracze, jak i początkujący znajdą tu gry, przy których będą się dobrze bawić. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną!
Na uczestników Planszówek w Spodku czekać będą też wydawcy z całej Polski – będzie można zagrać i zakupić ich najnowsze tytuły. Na chwilę obecną swój udział potwierdziło już 18 wystawców, a lista z pewnością nie jest jeszcze zamknięta.
Planszówki w Spodku wystawcy
Podczas wydarzenia będzie można też zagrać w najciekawsze prototypy początkujących autorów, wziąć udział w sesjach RPG pod okiem najlepszych mistrzów gry, czy powalczyć o nagrody w turniejach. Już teraz wiadomo, że odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski w takie gry jak Sabotażysta, Kingdomino i Rummikub.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, gdyż planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na profilu organizatora: http://www.facebook.com/ludiversum/ oraz w Facebookowym wydarzeniu: http://www.facebook.com/events/410343336474634/
DATA FESTIWALU: 14-15 września 2019
GODZINY FESTIWALU:
Sobota 11.00-21.00
Niedziela 11.00-19.00
MIEJSCE: Spodek, al. Korfantego 35, Katowice
BILETY:
1-dniowe: normalny 15 zł / ulgowy 5 zł
2-dniowe: normalny 20 zł / ulgowy 10 zł
Dzieci (do 6 lat): wstęp bezpłatny
Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.
Bilety do nabycia na wejściu przez cały czas trwania wydarzenia.
  Planszówki

Author: Jakub

Kuba od lat pasjonuje się grami planszowymi, grami wideo i komiksami. Przez jakiś czas pracował w sklepie z planszówkami, prowadził prelekcję, a także zajęcia z gier dla dzieciaków. Uwielbia opowiadać i dzielić się wiedzą o grach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *