Kawusia dla Kubusia? Czemu nie!

Hej planszowy czytelniku!
Ogromną popularnością wśród twórców cieszy się serwis Patronite, na którym można wspierać swoich ulubionych blogerów, vlogerów, artystów itd. Sam chciałem się za to zabrać, bo przyznam szczerze, jako student pieniędzy na nowości jest mało. Ciężko nadgonić wszystko co jest i tylko wybiórczo recenzuje tytuły. Bloga oczywiście prowadzę w pełni hobbistycznie, jednak ceny niektórych gier powalają. Staram się współpracować z wydawnictwami, jednak nie zawsze jest taka możliwość. Wszystkie nowe tytuły, hosting, a także czas niestety kosztuje.Kuba i Kawka

Nie podobało mi się w Patronite to, że twórcę wspiera się co miesiąc, zazwyczaj sporymi kwotami, co mnie jako małemu blogerowi mało by pomogło. Ostatnio pojawiła się nowa polska strona do wspierania twórców – buycoffee.to na której założyłem konto. Na stronie możecie wesprzeć mnie stawiając mi kawkę! 😀 To tylko symbol oczywiście, wszyscy wiemy że pod tym kryje się w przyszłości nowa planszówkaspecjalnie zrecenzowana dla Was!

Buycoffee

Pomyślałem, że to może być szansa dla mnie, abyście Wy, czytelnicy w jakiś sposób mogli docenić i podziękować za moją pracę stawiając mi kawę! Dzięki temu będę mógł wrzucać recenzję bardziej niedostępnych gier i takich, na które po prostu mnie nie stać. Wszystkie pieniądze ze wspieraczki zostaną wykorzystane na nowe tytuły do recenzji, o to możecie być spokojni!

Postaw mi kawę na buycoffee.toChciałbym już teraz ogromnie podziękować każdemu, kto zdecyduje się wesprzeć moją twórczość. Jeśli kiedyś spotkamy się nad planszą czy na konwencie, daj znać. Z chęcią Cię poznam i osobiście podziękuję!

 

Author: Jakub

Kuba od lat pasjonuje się grami planszowymi, grami wideo i komiksami. Przez jakiś czas pracował w sklepie z planszówkami, prowadził prelekcję, a także zajęcia z gier dla dzieciaków. Uwielbia opowiadać i dzielić się wiedzą o grach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *