LEGO Creator 31136 Egzotyczna Papuga – recenzja klocków

Jeśli lubicie układać swego rodzaju zwierzaki z klocków to świetnie trafiliście! Lego Creator 3w1 Egzotyczna papuga to zestaw, z którego ułożycie śliczną papugę! Z tych samych klocków jest również możliwość zbudowania rybki lub żaby, jednak to właśnie ptak prezentuje się tutaj najlepiej. Cena poniżej 100 złotych za prosty zestaw z serii Creator powinien wypadać średnio, jednak tutaj jest naprawdę solidnie!

Egzotyczna papuga LEGO recenzja

LEGO Creator 31136 Egzotyczna Papuga 

Wiek: 10+
Liczba klocków: 253
Kod produktu: 31136
Seria: Creator 3w1


Co znajdziemy wewnątrz pudełka? 

Z klocków wewnątrz pudełka mamy możliwość złożenia trzech zwierzaków:

Papugi – która została tutaj świetnie przygotowana
Żabka – która daje radę, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym
Rybka – dodana mam wrażenie trochę na siłę, bo w zestawie nie mamy za bardzo klocków żeby odwzorować rafę koralową.

W środku mamy 3 worki z klockami oraz instrukcje – osobna do każdej konstrukcji.

LEGO Creator 3w1 egzotyczna papuga


A jak Papuga prezentuje się w całości? 

Sama konstrukcja Papugi bardzo podoba mi się, jest dość wysoka oraz kolorowa, a sam dziób został fajnie przemyślenia. Podobnie ma się również ze skrzydłami, które jak dla mnie wyglądają naprawdę solidnie – nie podoba mi się jednak to, że nie zostało przemyślane to, aby można było je bardziej rozłożyć. Na ten moment mamy możliwość jedynie lekko przesunąć je do góry. Zakres ruchu jest bardzo mały 🙁

Papuga LEGO

Sam tył ptaka jest nieco…ubogi, jednak wygląda bardzo dobrze – fajnie byłoby zamienić jeden kwiatek na dodatkowe elementy i rozbudować sam ogon ptaka, aby był bardziej bujniejszy.

Kwiatki zestaw LOGO

Kwiaty na dole są wykonane bardzo ładnie i fajnie wkomponują się w cały zestaw. Dzięki podstawce Papuga jest świetnie wyeksponowana, dzięki czemu idealnie wpasuje się w każdą półkę. Zresztą sami zobaczcie, jak świetnie ona wygląda:  Papuga LEGO LEGO Creator papuga LEGO Papuga 3w1 LEGO zestaw papuga


Czy warto zakupić LEGO Creator 31136 Egzotyczna Papuga?

Egzotyczna Papuga gra tutaj pierwsze skrzypce w tym zestawie Creator 3w1 – Prezentuje się ona na półce świetnie, szczególnie dzięki stosunkowo wysokiej konstrukcji, fajnych kolorów oraz dodatku kwiatów na spodzie. Zestaw przeznaczony jest dla każdego fana, który uwielbia układać różne zwierzaki z klocków.

Recenzja zestawy LEGO papuga

LEGO 31136 w Taniej Książce!
Inne klocki Creator znajdziecie w Taniej Książce!


LEGO Creator Egzotyczna Papuga otrzymałem z księgarni TaniaKsiazka.pl
Dzięki!

Tania książka

Author: Jakub

Kuba od lat pasjonuje się grami planszowymi, grami wideo i komiksami. Przez jakiś czas pracował w sklepie z planszówkami, prowadził prelekcję, a także zajęcia z gier dla dzieciaków. Uwielbia opowiadać i dzielić się wiedzą o grach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *