Story Cubes

Story Cubes to bardzo prosta, a jednocześnie genialna gra towarzyska, która dostarczy wiele radości, stanowiąc przy tym doskonały trening wyobraźni.


Story Cubes

Story Cubes

Czas gry: Dowolny
Wydawca: Rebel
Wiek: 3+
Liczba graczy: 1+
Mechanika: rzucanie kośćmi, tworzenie historii
Grę najtaniej kupisz tutaj!

Zawartość gry:

  • 9 kostek z obrazkami (każda z 6 innymi rysunkami)
  • instrukcja
  • bardzo przemyślane magnetyczne pudełko do trzymania kostek

Na czym polega gra?


Rzucamy wszystkimi kostkami i rozpoczynamy swoją opowieść. Historyjka musi opierać się na obrazkach przedstawionych na kościach. Kolejność układania opowiadania jest dowolna, ogranicza ją tylko nasza wyobraźnia.

Pudełko


Potencjał gry


Story Cubes wydaje się z pozoru nudna, jednak jest wspaniałym rozwiązaniem na towarzyskie spotkania, luźną grę z drugą połówką czy rozwijaniem wyobraźni malucha. Dzięki kostkom otrzymujemy nieograniczoną liczbę możliwości, każda nasza historia będzie inna! Gra dostarcza wiele godzin ciekawej i kreatywnej zabawy dla każdego. Gdy obrazki nam się znudzą możemy dorzucić parę nowych kostek z dodatków. Jest ich naprawdę wiele…

Gra Story Cubes

Wykonanie


Każda kostka przykuwa uwagę w swojej prostocie i wykonaniu. Rysunki przedstawione na ściankach są przejrzyste, oczywiste oraz bardzo dokładnie wygrawerowane. Nikt nie będzie miał problemu z ich odczytaniem. Pudełko od gry zostało bardzo dobrze przemyślane. Kostki nie hałasują ani nie wypadają. Rozwiązaniem jest magnes, który nie pozwala, aby pudełko się otworzyło.

Kości


Story Cubes recenzja


Story Cubes to malutka gra kościana, która bardzo przypadła mi do gustu. Jest to świetne rozwiązanie na każde spotkanie ze znajomymi. Gra uczy, rozwija i przynosi wiele frajdy. Polecam ją wszystkim jako lekki przerywnik między cięższymi tytułami. Tytuł skierowany jest do bardzo szerokiego grona osób. Grać można na imprezie, z dziećmi czy całą rodziną. Nie ma tutaj tez ograniczenia wiekowego, więc śmiało można wypróbować z małymi dziećmi czy dziadkami.

Kości z obrazkami
Plusy

  • Regrywalność
  • Doskonała dla dzieci
  • Dobrze wykonana
  • Nie duża, można ją zabrać wszędzie

Minusy

  • Może szybko się znudzić

 

 

 


Przydatne odnośniki

Grę najtaniej kupisz tutaj!

Potwory w Tokio recenzja


 

2 Replies to “Story Cubes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *