Gry planszowe idealne na wakacje #2019

Wakacje już trwają i trzeba jakąś gierkę ze sobą zabrać. Dzisiejszy wpis jest po to, aby wam pomóc w wyborze, jeśli jeszcze nie zdecydowaliście. Propozycje według mnie sprawdzają się najlepiej i sam zabieram je na przeróżne wyjazdy czy wypady. Gry planszowe na wakacje edycja 2019!


Przechlapane

Wiek: 6+
Ilość graczy: 3-6
Aktualne ceny: tutaj!
Opis: Blefuj i podejmuj ryzyko! Każdy gracz losuje kolor i próbuję uniknąć zamoczenia. Musisz tak zrzucać przeciwników i tak blefować, żeby wepchnąć wszystkich do wody.Przechlapane

 

 

Wodny szlak

Wiek: 8+
Ilość graczy: 2-4
Aktualne ceny: tutaj!
Opis: Tym razem gra kafelkowa. Jeśli lubicie taką mechanikę, lub dopiero zaczynacie zabawę z grami. Wodny Szlak to tytuł idealny. Gracze będą tak tworzyli rzekę, aby doprowadzić materiały do odpowiednich budynków. Prosta, szybka, ładna i oczywiście nie nudna. Pudełko bardzo kompaktowe, a sama gra nie zajmuje wiele miejsca – idealna na podróż.
Recenzja: tutaj!

Wodny Szlak

 

 

aMAZONKI

Wiek: 8+
Ilość graczy: 3-10
Aktualne ceny: tutaj!
Mała, idealna do plecaka. Jeśli planujecie wypad na więcej osób, to jest to wybór idealny.
Amazonki to gra blefu, w której każdy ma ukrytą tożsamość. Jeden zespół musi odkryć skarby, drugi pułapki. Trzeba odkryć kto jest kim i grać zespołowo, aby wygrać.

Amazonki

 

Miszmasz!

Wiek: 6+
Ilość graczy: 2-6
Aktualne ceny: tutaj!
Miszmasz! to gra na spostrzegawczość w której gracze będą szukali par. Obrazki nie są oczywiste, są kolorowe i bardzo pstrokate. Sporo frajdy i uśmiechu przy graniu.

Miszmasz

 

Mölkky

Wiek: 6+
Ilość graczy: 2+
Aktualne ceny: tutaj!
Zadaniem gracza jest zbijanie drewnianych kręgli. W zależności ile zbijemy i co zbijemy, tyle dostajemy punktów. Jeśli szukacie czegoś do gry w terenie, Mölkky sprawdzą się idealne.

Molkky

 

Kolejowy szlak

Wiek: 8+
Ilość graczy: 1-6
Aktualne ceny: tutaj!
Gracze będą rzucali kostkami i rysowali trafy. Będą to autostrady lub koleje. Ostatnio bardzo popularna mechanika. Gracze mogą wykorzystać też specjalne trasy, aby sobie pomóc w łączeniu dróg. Gra występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – niebieski i czerwony. Różnią się tylko małymi rozszerzeniami które można dodać do podstawowego wariantu. Recenzja: tutaj!

Kolejowy Szlak


Dajcie znać w komentarzach, czy udało wam się kupić jakąś grę i jakie inne tytuły polecacie 🙂

Gry planszowe na wakacje edycja 2018!

Więcej gier znajdziecie na Ceneo.pl

Gry planszowe na Ceneo.pl

Zdjęcia ze strony REBEL.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *