Z planszówką przez wakacje – KONKURS

Na stronie na Facebooku wreszcie przebiliśmy się przez 750 polubień, więc z tej okazji wakacyjny konkurs! Nagrodą w konkursie jest gra Łowcy kryształów ufundowana przez wydawnictwo FoxGames, za co serdecznie dziękuję!

Co trzeba zrobić, aby wygrać? Jedziesz na wakacje i możesz wybrać tylko jedną planszówkę. Napisz, jaka to będzie i dlaczego podejmujesz taki wybór. Najciekawsza i najbardziej kreatywna odpowiedź wygrywa!

Wszystkie zgłoszenia do konkursu proszę wysyłać na maila kubamadry.ma@gmail.com. W tytule maila proszę wpisać [Konkurs] – planszówka na wakacje.

UWAGA! Wszystkie komentarze na blogu i Facebooku nie będą brane pod uwagę.

Konkurs trwa do 6.08.2018 do godziny 20. Zwycięzca zostanie ogłoszony dzień później na Facebooku, dodatkowo oczywiście zostanie on poinformowany mailowo o wygranej.

Będzie mi ogromnie miło, jeśli polubicie mój fanpage na Facebooku i udostępnicie post konkursowy – im więcej osób tym weselej 🙂 Podzielcie się konkursem ze znajomymi, może im się uda!
Powodzenia!

REGULAMIN
1. Organizatorem konkursu jest blog KubaGra.
2. Konkurs trwa do 6 sierpnia, wyniki dzień później.
3. Aby wziąć w nim udział należy wysłać komentarz właściwej treści. Jedna osoba może wysłać jednego maila.
4. Adres do wysyłki nagrody musi znajdować się na terenie Polski. Zwycięzca ma 7 dni od daty ogłoszenia wyników na przysłanie mi adresu, po tym czasie wybrany zostanie kolejny zwycięzca. W przypadku nieodebrania przesyłki nie wysyłam ponownie nagrody.
5. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni od otrzymania adresu.
6. Polityka prywatności

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *